Masáže

Klasická – je olejová masáž zaměřená na uvolnění svalového napětí. Během této masáže stimulujeme tlakové body, které koncentrují napětí i ukládání odpadních látek (toxinů). Tím dosáhneme efektivního uvolnění, detoxikace i rychlejší regenerace svalových tkání. Tato masáž může být dynamická i relaxační, vždy záleží na preferenci.

Shiatsu – je masáž původem z Japonska, která stojí na základech tradiční čínské medicíny, teorii pěti prvků a systému energetických drah (meridiánů). 12 hlavních meridiánů vytváří v těle energetickou síť, která vyživuje vnitřní orgány a je úzce spojená s myslí a emocemi. Cílem této masáže je zprůchodnit meridiány a dovolit energii v přirozeném toku tělem. Harmonické rozložení energie pak pozitivně ovlivňuje naše zdraví i psychickou pohodu. Masáž se provádí na zemi, na matraci v lehkém pohodlném oblečení. (více o shiatsu zde)

Ajurvédská – je olejová masáž původem z Indie, ve které masírujeme marma body. Marma body jsou biologicky aktivní body, které mají vztah k určitému orgánu nebo tělesné funkci. Stimulací těchto bodů podporujeme přirozený tok energie tělem a harmonizaci vnitřních orgánů. Marma body mají přímý vztah k emočnímu prožívání, pomáhají tak uvolnění emocí i blokád na fyzickém těle. Je to neinvazivní, jemná, přesto velice efektivní masáž, kterou zvláště ocení citliví lidé. (více o marma masáži zde)

Těhotenská – je jedinečnou příležitostí pro nastávající maminky – nechat o sebe pečovat, uvolnit napětí za zatěžovaných partií a navázat hlubší spojení s miminkem. Při této masáži využíváme techniky shiatsu – masáž se provádí na zemi, na matraci v lehkém pohodlném oblečení. Tato masáž protahuje a posiluje tělo, zároveň uvolňuje partie, které souvisí se snadnějším porodem.


Ceny masáží jsou v závislosti na čase: 60min/900,-  90min/1300,-  120min/1700,-

Comments are closed.